Sprawozdanie z Finału Mistrzostw Województwa Lubelskiego Żaków w Badmintonie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
26 listopada 2018

Sprawozdanie z Grand –Prix Młodzika młodszego w badmintonie

FINAŁ DZIEWCZĄT

Lp.

Nazwisko i imię

1pt.

2

3

4

5

6

uwagi

1

Panasiuk Agata        

90

190

270

370

470

530

I miejsce

2

Czech Aleksandra

60

150

220

300

390

430

II miejsce

3

Górecka Aleksandra

58

120

190

280

340

405

III miejsce

4

Haładus Oliwia

80

160

220

265

345

385

III miejsce

5

Wójtowicz Inga

60

150

220

300

340

380

IV

6

Zaj Pola              

100

x

200

260

x

360

V

7

Baryła Milena

47

101

169

x

232

280

VI

8

Martyniuk Sandra

51

102

156

200

260

275

VII

9

Rakoczy Malwina

70

x

110

170

210

245

VIII

10

Zygarlicka Karolina

56

x

x

x

x

 

XII

10

Kita Aleksandra

X

56

112

152

x

152

IX

12

Wikira Wiktoria

54

x

x

x

x

 

XIII

13

Sokołowska Natalia

50

x

x

x

x

 

XIV

13

Hijek Patrycja

x

50

x

x

100

100

X

15

Różycka Oliwia

x

49

x

x

x

 

XV

16

Boczkan Oliwia

46

X

X

x

x

 

XVI

17

Martyniuk Sandra

45

X

X

x

100

100

X

18

Szewczuk Maja

44

x

x

x

x

 

XVII

 

 

 

 

 

 

Sprawozdanie z Grand –Prix Młodzika młodszego w badmintonie

FINAŁ CHŁOPCÓW

Lp.

Nazwisko i imię

1pt.

2

3

4

5

6

uwagi

1

Kamiński Jakub

100

190

290

380

460

530

II miejsce

2

Mazurek Oliwier

58

158

248

348

448

538

I miejsce

3

Rychlicki Bartek

80

150

220

280

370

370

III miejsce

4

Adamczyk Paweł

70

103

183

263

333

373

III miejsce

5

Ogrodnik Maciej

50

99

155

190

250

290

V

6

Stec Jakub 

60

98

138

x

X

158

IX

7

Korzeniewski Jakub

42

96

136

174

X

209

VIII

8

Ziemian Bartek

90

x

x

x

X

90

XVI

9

Szewczuk Filip

80

x

x

x

x

80

XVII

9

Macuba Piotr

x

80

120

170

x

210

VII

11

Sławecki Bartosz

60

x

120

168

248

288

VI

11

Terlecki Alan

x

60

110

x

160

160

X

13

Boroch Jakub

56

x

x

x

X

56

XVIII

13

Budka Piotr

x

56

108

 

X

108

XIV

14

Starzyński Jakub

54

x

X

134

x

134

XII

15

Prochowicz Karol

 49

x

x

x

x

49

XIX

16

Janiszewski Kacper

x

48

96

132

x

132

XII

17

Chomiak Mikołaj

47

x

46

92

132

132

XII

18

Pyda Szymon

46

x

x

x

x

46

XX

19

Jaworski Michał

44

x

x

x

x

44

XXI

20

Kycko Kacper

43

x

x

x

x

43

XXII

21

Łubkowski Kacper

41

x

x

x

101

101

XV

22

Kuwałek Maciej

40

x

x

x

x

40

XXIII

 

Sprawozdanie z Grand –Prix  Żak w badmintonie

FINAŁ DZIEWCZĄT

Lp.

Nazwisko i imię

1pt.

2

3

4

5

6

uwagi

1

Tołysz Wiktoria

100

200

290

390

490

550

I miejsce

2

Siwek Julia

80

160

240

320

400

450

II miejsce

3

Jedut Lena

70

140

200

280

360

400

III miejsce

4

Tryk Iza

60

140

210

x

x

290

III miejsce

5

Sawa Zuzanna

x

x

100

190

280

288

V

6

Grabowska Arleta

90

x

x

x

x

90

VII

7

Zduńczuk Julia

x

90

x

x

x

90

VII

8

Haładus Natalia

x

x

58

116

166

166

VI

 

Sprawozdanie z Grand –Prix  Żak w badmintonie

FINAŁ CHŁOPCÓW

Lp.

Nazwisko i imię

1pt.

2

3

4

5

6

uwagi

1

Ruszkiewicz Maciej

100

200

300

400

x

500

I miejsce

2

Siedlecki Konrad

60

140

220

290

370

410

III miejsce

3

Wierzbiński Aleksander

x

90

180

270

370

420

II miejsce

4

Koza Bartek

70

150

x

230

320

350

III miejsce

5

Mazurek Wojtek

90

x

x

x

x

90

V

6

Zaj Anatol

80

x

x

x

x

80

VI

7

Romanowski Hubert

x

x

70

150

230

230

IV

 

 

 

 

 

Sprawozdanie z Grand –Prix Młodzika młodszego w badmintonie gra podwójna

FINAŁ GRA PODWÓJNA DZIEWCZĄT

Lp.

Nazwisko i imię

1pt.

2

3

4

5

6

uwagi

1

Haładus Oliwia        Czech Aleksandra

90

180

260

340

420

475

II miejsce

1

Panasiuk Agata Górecka Aleksandra

80

180

260

330

430

490

I miejsce

3

Wójtowicz Inga Martyniuk Sandra

70

140

230

320

410

470

III miejsce

4

Rakoczy Malwina     Zaj Pola

100

x

200

300

x

400

III miejsce

5

Baryła Milena       Hijek Patrycja

x

80

140

190

270

270

Iv

6

Zygarlicka Karolina Wikira Wiktoria

60

X

x

x

x

60

VI

7

Kita Aleksandra Tołysz Wiktoria

58

X

118

x

x

118

V

8

Sokołowska Natalia Szewczuk Maja

56

x

X

x

x

56

VII

8

Zduńczuk Julia Różycka Oliwia

x

56

x

x

x

56

VII

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprawozdanie z Grand –Prix Młodzika młodszego w badmintonie gra podwójna

FINAŁ GRA PODWÓJNA CHŁOPCÓW

Lp.

Nazwisko i imię

1pt.

2

3

4

5

6

uwagi

1

Ruszkiewicz Maciej Kamiński Jakub

190

190

290

390

x

480

II miejsce

 

Adamczyk Paweł Mazurek Oliwier

100

190

280

340

440

500

I miejsce

3

Rychlicki Bartek    Macuba Piotr     

70

150

230

320

400

415

III miejsce

4

Wierzbiński Olek Siedlecki Konrad

x

58

116

176

236

266

III miejsce

5

Terlecki Alan      Budka Piotr

x

60

118

x

x

118

IX

5

Szewczuk Filip Jaworski Michał

60

x

x

x

x

60

XI

7

Sławacki Bartosz Kuwałek Eryk

58

x

x

x

x

58

XII

7

Janiszewski Kacper Olszanowski Krzysztof

x

 

52

104

164

164

VI

9

Pyda Szymon  Ziemian Bartosz

56

x

x

x

x

56

XIII

9

Stec Jakub              Koza Bartosz

x

56

100

x

156

156

VIII

11

Kycko Kacper Urbańczyk Kacper

54

x

x

x

x

54

XIV

12

Łubkowski Kacper Ogrodnik Maciej

50

 

x

x

98

98

X

13

Sławacki Bartosz Romanowski Hubert

x

x

80

130

168

168

V

14

Ogrodnik Maciej Starzyński

x

x

x

80

159

159

VII

Najlepsi zawodnicy dostali pamiątkowe medale.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie