GCKiS Ludwin

Strona główna


Najnowsze aktualności

Dzień Babci i Dziadka w GCKiS

Przejdź do -
Wczoraj w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Ludwinie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Część artystyczną przygotował pan Mirosław Kozera oraz jego podopieczni: Oliwia Grzeszczuk, Oliwia Morawska i Piotr Kuśmierz.
Dodatkowo na spotkaniu zaprezentowane zostały szczegóły dotyczące nowo powstałego Klubu Seniora.
 
Jeszcze raz składamy wszystkim Babciom i Dziadkom najlepsze życzenia, dużo siły, zdrowia i pogody ducha!
Czytaj więcej o: Dzień Babci i Dziadka w GCKiS

Kurs wychowawcy kolonijnego

W Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Ludwinie będzie organizowany kurs wychowawcy kolonijnego! Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów w sekretariacie GCKiS. Szczegóły (termin oraz godziny) zostaną ustalone po zebraniu się grupy (min. 15 osób).

Czytaj więcej o: Kurs wychowawcy kolonijnego

Staże z projektów unijnych

Przejdź do -

30.01.2019 r. o godz. 9:00 (SPOTKANIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW) oraz o godz. 10:00 (SPOTKANIE DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH PODJĘCIEM STAŻU) w Świetlicy Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Ludwinie zostanie zorganizowane spotkanie dla przedsiębiorców z terenu Gminy Ludwin i okolic. Celem spotkania jest zaprezentowanie informacji odnośnie pośrednictwa pracy w projektach unijnych zapewniających szkolenia zawodowe oraz pokazanie innych możliwości pozyskania środków na rozwój kadry pracowniczej.

Staże w zależności od projektu trwać mogą do 6 miesięcy.

Rekrutacja prowadzona jest do projektów zawiązanych z edukacją i szkoleniami osób zainteresowanych powrotem do pracy oraz osób z zakończoną edukacją.

Każda osoba biorąca udział w projekcie zostaje do niego odpowiednio przygotowana (1,5 miesięczny okres przygotowawczy), a następnie odbywa 6-miesięczny płatny staż.

Osoby do kontaktu:

 

  • Wojciech Duś 508414394 osoba zajmująca się rekrutacją stażystów i kontakt z osobami które są zgłaszane przez pracodawców. 
  • Karol Gwizd 577 170 140 kontakt z Pracodawcą
Czytaj więcej o: Staże z projektów unijnych