Sprawozdanie z Grand –Prix Młodzika młodszego w badmintonie - IV RUNDA ŁOPIENNIK

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
7 maja 2018

Sprawozdanie z Grand –Prix Młodzika młodszego w badmintonie

Dziewczęta

Lp.

Nazwisko i imię

1pt.

2

3

4

5

6

uwagi

1

Panasiuk Agata        

90

190

270

370

 

 

 

2

Haładus Oliwia

60

150

220

300

 

 

 

3

Czech Aleksandra

49

130

208

288

 

 

 

4

Wójtowicz Inga

58

120

190

280

 

 

 

5

Górecka Aleksandra

80

160

220

265

 

 

 

6

Zaj Pola              

100

x

100

260

 

 

 

7

Kita Aleksandra

47

101

169

x

 

 

 

8

Martyniuk Sandra

51

102

156

200

 

 

 

9

Rakoczy Malwina

70

x

110

170

 

 

 

10

Zygarlicka Karolina

56

x

x

x

 

 

 

10

Baryła Milena

X

56

112

152

 

 

 

12

Wikira Wiktoria

54

x

x

x

 

 

 

13

Sokołowska Natalia

50

x

x

x

 

 

 

13

Hijek Patrycja

x

50

x

x

 

 

 

15

Różycka Oliwia

x

49

x

x

 

 

 

16

Boczkan Oliwia

46

X

X

x

 

 

 

17

Martyniuk Sandra

45

X

X

x

 

 

 

18

Szewczuk Maja

44

x

x

x

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprawozdanie z Grand –Prix Młodzika młodszego w badmintonie

Chłopcy

Lp.

Nazwisko i imię

1pt.

2

3

4

5

6

uwagi

1

Kamiński Jakub

100

190

290

380

 

 

 

2

Mazurek Oliwier

58

158

248

348

 

 

 

3

Rychlicki Bartek

80

150

220

280

 

 

 

4

Adamczyk Paweł

70

103

183

263

 

 

 

5

Ogrodnik Maciej

50

99

155

190

 

 

 

6

Stec Jakub 

60

98

138

x

 

 

 

7

Korzeniewski Jakub

42

96

136

174

 

 

 

8

Ziemian Bartek

90

x

x

x

 

 

 

9

Szewczuk Filip

80

x

x

x

 

 

 

9

Macuba Piotr

x

80

120

170

 

 

 

11

Sławecki Bartosz

60

x

120

168

 

 

 

11

Terlecki Alan

x

60

110

x

 

 

 

13

Boroch Jakub

56

x

x

x

 

 

 

13

Budka Piotr

x

56

108

 

 

 

 

14

Starzyński Jakub

54

x

X

134

 

 

 

15

Prochowicz Karol

 49

x

x

x

 

 

 

16

Janiszewski Kacper

x

48

96

132

 

 

 

17

Chomiak Mikołaj

47

x

46

92

 

 

 

18

Pyda Szymon

46

x

x

x

 

 

 

19

Jaworski Michał

44

x

x

x

 

 

 

20

Kycko Kacper

43

x

x

x

 

 

 

21

Łubkowski Kacper

41

x

x

x

 

 

 

22

Kuwałek Maciej

40

x

x

x

 

 

 

 

Sprawozdanie z Grand –Prix  Żak w badmintonie

Dziewczęta

Lp.

Nazwisko i imię

1pt.

2

3

4

5

6

uwagi

1

Tołysz Wiktoria

100

200

290

390

 

 

 

2

Siwek Julia

80

160

240

320

 

 

 

3

Jedut Lena

70

140

200

280

 

 

 

4

Tryk Iza

60

140

210

x

 

 

 

5

Sawa Zuzanna

x

x

100

190

 

 

 

6

Grabowska Arleta

90

x

x

x

 

 

 

7

Zduńczuk Julia

x

90

x

x

 

 

 

8

Haładus Natalia

x

x

58

116

 

 

 

 

Sprawozdanie z Grand –Prix  Żak w badmintonie

Chłopcy

Lp.

Nazwisko i imię

1pt.

2

3

4

5

6

uwagi

1

Ruszkiewicz Maciej

100

200

300

400

 

 

 

2

Siedlecki Konrad

60

140

220

290

 

 

 

3

Wierzbiński Aleksander

x

90

180

270

 

 

 

4

Koza Bartek

70

150

x

230

 

 

 

5

Mazurek Wojtek

90

x

x

x

 

 

 

6

Zaj Anatol

80

x

x

x

 

 

 

7

Romanowski Hubert

x

x

70

150

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprawozdanie z Grand –Prix Młodzika młodszego w badmintonie gra podwójna

Dziewcząt

Lp.

Nazwisko i imię

1pt.

2

3

4

5

6

uwagi

1

Haładus Oliwia        Czech Aleksandra

90

180

260

340

 

 

 

1

Panasiuk Agata Górecka Aleksandra

80

180

260

330

 

 

 

3

Wójtowicz Inga Martyniuk Sandra

70

140

230

320

 

 

 

4

Rakoczy Malwina     Zaj Pola

100

x

200

300

 

 

 

5

Baryła Milena       Hijek Patrycja

x

80

140

190

 

 

 

6

Zygarlicka Karolina Wikira Wiktoria

60

X

x

x

 

 

 

7

Kita Aleksandra Tołysz Wiktoria

58

X

118

x

 

 

 

8

Sokołowska Natalia Szewczuk Maja

56

x

X

x

 

 

 

8

Zduńczuk Julia Różycka Oliwia

x

56

x

x

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprawozdanie z Grand –Prix Młodzika młodszego w badmintonie gra podwójna

Chłopcy

Lp.

Nazwisko i imię

1pt.

2

3

4

5

6

uwagi

1

Ruszkiewicz Maciej Kamiński Jakub

190

190

290

390

 

 

 

 

Adamczyk Paweł Mazurek Oliwier

100

190

280

340

 

 

 

3

Rychlicki Bartek    Macuba Piotr

70

150

230

320

 

 

 

4

Wierzbiński Olek Siedlecki Konrad

x

58

116

176

 

 

 

5

Terlecki Alan      Budka Piotr

x

60

118

x

 

 

 

5

Szewczuk Filip Jaworski Michał

60

x

x

x

 

 

 

7

Sławacki Bartosz Kuwałek Eryk

58

x

x

x

 

 

 

7

Janiszewski Kacper Olszanowski Krzysztof

x

 

52

104

 

 

 

9

Pyda Szymon  Ziemian Bartosz

56

x

x

x

 

 

 

9

Stec Jakub              Koza Bartosz

x

56

100

x

 

 

 

11

Kycko Kacper Urbańczyk Kacper

54

x

x

x

 

 

 

12

Łubkowski Kacper Ogrodnik Maciej

50

 

x

x

 

 

 

13

Sławacki Bartosz Romanowski Hubert

x

x

80

130

 

 

 

14

Ogrodnik Maciej Starzyński

x

x

x

80