Grafik zajęć

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Grafik zajęć

 

Grafik zajęć w Gminnym Centrum Kultury i Sportu

w Ludwinie 2016/2017

 

Poniedziałek

 

12.45-13.30 I grupa

13.30-14.15 II grupa

Taekwondo SP w Dratowie Dawid Szewczyk

14.30-15.30

Taekwondo Hala sportowa Dawid Szewczyk

 18.30-19.30

Aerobik

Hala sportowa

Marta Stasiewicz

19.00-20.30

Zumba

Szkoła Podstawowa w Piasecznie

 Rafał Marciszewski

 

 

Wtorek

 

13.20-14.10 I grupa

14.15-15.00 II grupa

Taekwondo SP w Piasecznie Dawid Szewczyk

14.30-15.30

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci Hala sportowa GCKiS

Grzegorz Sajnaj

11.00-13.00

Świetlica

Świelica GCKiS

 Irmina Kołtunik

16.30-17.30

Taniec dla dzieci

Hala sportowa

Grzegorz Demucha

17.30-18.30

Zumba

Hala sportowa

Grzegorz Demucha

19.00-20.00

Zumba

Szkoła Podstawowa w Piasecznie

Grzegorz Demucha

 

Środa

13.20-14.10

14.15-15.00

 

Taekwondo

 

 SP w Piasecznie

Dawid Szewczyk

 

Czwartek

 

8.00-9.30

Badminton Hala GCKiS Wiktor Bodzak

11.50-12.35 I grupa

12.45-13.30 II grupa

Taekwondo SP w Dratowie Dawid Szewczyk

16.00-19.00

Nauka gry na gitarze Świetlica GCKiS Rafał Gądek

15.30-16.30

Tenis ziemny

Hala sportowa

Andrzej Jagiełło

18.30-19.30

Aerobik

Hala sportowa

Marta Stasiewicz

11.00-13.30 Świetlica Świetlica GCKiS

Irmina Kołtunik

14.30-15.30 Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci Hala sportowa Grzegorz Sajnaj

19.00-20.30

Zumba Szkoła Podstawowa w Piasecznie Rafał Marciszewski

13.20-14.10 I grupa

14.15-15.00 II grupa

Taniec sportowy SP w Piasecznie Anna Kozicka

19.00-20.00

Język angielski dla dorosłych Świetlica GCKiS Piotr Żelechowski

 

Piątek

 

13.20-14.10

Balet SP w Piasecznie Joanna Gugała

13.30-15.10

Badminton

Hala sportowa

Wiktor Bodzak

14.30-15.30

Angielski- grupa młodsza

Świetlica GCKiS

Justyna Słowik

15.30-16.30

Angielski –grupa starsza

Świetlica GCKiS

 Justyna Słowik

18.30-19.30

Zumba (dla początkujących) Hala sportowa GCKiS Paulina Siewielec

18.00-19.30

Nauka śpiewu i ruchu scenicznego

Świetlica GCKiS

Mateusz Obroślak

 

Sobota

 7.00-22.00 Wynajem Hali na zajęcia artystyczne i sportowe