Magia Talentów

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Świetlica działająca przy GCKiS w Ludwinie zachęca do udziału w III już edycji konkursu charytatywnego pod hasłem "Magia Talentów" 2016.

Będzie miał charakter znanego dla wielu programu "Mam talent", jednak jego dodatkowych atutem będzie szlachetny cel. Minowicie, każdy uczestnik prezentujący swoje umiejętności będzie zobowiązany wpłacić symboliczne 10 zł, a osoby wchodzące na widownię 2 zł. Z zebranych w ten sposób funduszy zakupione zostaną prezenty świąteczne dla podopiecznych z Placówki opiekuńczo-wychowawczej w Kijanach.

Aby wziąć udział w tym przedsięwzięciu należy zapoznać się z regulaminem konkursu oraz wypełnić kartę zgłoszenia (w zał.), odesłać na adres magia.talentow@wp.pl lub dostarczyć do siedziby GCKiS do 16 listopada 2016r.

Pokazy uczestników odbęda się 26 listopada 2016 roku w hali sportowe-widowiskowej w Ludwinie o godzinie 15.00. Występujący będą oceniani prze jury, a najlepsi zostaną nagrodzeni. Uczestnicy będą oceniani w kategoriach z uwzględnieniem podziału solo i w zespołach (szczegóły w regulaminie).

Gorąco zachęcamy do udziału w III edycji naszego konkursu, ponieważ to nie tylko wspaniała okazja do zaprezentowania swojego talentu przed publicznością, ale również możliwość przyczynienia się do świątecznego uśmiechu ma twarzach dzieci z Placówki w Kijanach.

Zachęcamy do włączenia się w pomoc w organizacji imprezy wolontariuszy. Wszelkie pytania prosimy kierowac do pracowników GCKiS.

Nie czekaj i pokaż na co Cię stać, bo razem możemy więcej!

Serdecznie zapraszamy! Liczymy na Was! Do zobaczenia!

 

Pliki do pobrania


Galeria


  • Powiększ zdjęcie PLAKAT

    PLAKAT "Magia Talentów" 2016