Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W BADMINTONIE 07.04.2018 r. Ludwin

Przejdź do - GRA%20MIESZANA

W zawodach udział wzięło 85 badmintonistów z 7 klubów z województw podlaskiego i lubelskiego. W turnieju zagrało 28 singlistów, 33 singlistek, 20 par mieszanych, 13 par męskich i 21 par kobiet.

Medale zdobyli:

gra podwójna dziewcząt:

  1. Katarzyna KISIELEWSKA+Julia STANKIEWICZ UKS Hubal Białystok
  2. Aleksandra GUZEJKO+Maja KARWOWSKA UKS Hubal Białystok
  3. Magdalena KASPEREK+Oliwia MAŁECKA UKS Kiko Zamość
  4. Natalia LENCZEWSKA+Oliwia NIEDŹWIEDZKA SKB Suwałki

gra podwójna chłopców:

  1. Kamil KISIELEWSKI+Mateusz PODKOWIŃSKI UKS Hubal Białystok
  2. Fabian TARASIUK+Bartosz TOPCZEWSKI UKS Hubal Białystok
  3. Oskar SZEWCZUK+Jakub ZAWADA UKS Kiko Zamość+UKS Amicus Łopiennik Górny
  4. Aleksander MITROSZEWSKI+Krzysztof PODKOWIŃSKI UKS Hubal Białystok

gra mieszana

  1. Dawid PERKOWSKI+Aleksandra GUZEJKO UKS Hubal Białystok
  2. Adam BODZAK+Wiktoria KUBIK Górnik Łęczna S.A.+MUKS 5 Chełm
  3. Jakub KYCKO+Magdalena KASPEREK UKS Kiko Zamość
  4. Dominik UŁANOWICZ+Natalia SKINDZIER SKB Suwałki

gra pojedyncza dziewcząt:

  1. Julia STANKIEWICZ UKS Hubal Białystok
  2. Katarzyna KISIELEWSKA UKS Hubal Białystok
  3. Magdalena KASPEREK UKS Kiko Zamość
  4. Oliwia MAŁECKA UKS Kiko Zamość

gra pojedyncza chłopców:

  1. Dawid PERKOWSKI UKS Hubal Białystok
  2. Aleksander MITROSZEWSKI UKS Hubal Białystok
  3. Fabian TARASIUK UKS Hubal Białystok
  4. Kamil KISIELEWSKI UKS Hubal Białystok

najlepsza młodziczka turnieju:

 

Julia Stankiewicz                   - I miejsce WS, I miejsce WD (UKS Hubal Białystok)

najlepszy młodzik turnieju:

Dawid Perkowski                  - I miejsce MS, I miejsce XD (UKS Hubal Białystok)

 

KLASYFIKACJA MEDALOWA:

Klub

złote

srebrne

brązowe

Liczba medali

UKS Hubal Białystok

1,1,1,1,1

1,1,1,1

1,1,1

13

UKS Kiko Zamość

 

 

1,1,1,1

6

MUKS 5 Chełm

 

1

 

1

Górnik Łęczna S.A.

 

1

 

1

SKB Suwałki

 

 

1,1

2

UKS Amicus Łopiennik Górny

 

 

1

1

 

 

 

 

KLASYFIKACJA KLUBOWA:

Nazwa klubu

Gra poj.

chłopców

Gra poj.

dziewcząt

Gra podw.

chłopców

Gra podw. dziewcząt

Gra mieszana

SUMA
pkt.

MIEJSCE

UKS Hubal

Białystok

1,1,1,1, 2, 3

2,3

1, 2, 3

2, 3

1, 1, 3

30

I

UKS KIKO

Zamość

1

1, 1

0,5, 1, 1, 1, 1

1, 1, 1, 1

0,5, 1, 1

14

II

SKB Suwałki

1

1, 1, 1

0

1, 1

1

7

III

MUKS 5 Chełm

0

0

0

0

0,5, 1

1,5

IV

Górnik Łęczna SA

0

0

0,5

0

1

1,5

V

UKS AMICUS Łopiennik Górny

0

1

0

0

0

1

VI

UKS Ostrówek

0

0

0

0

0

0

VII

Suma pkt.

11

11

11

11

11

55

 

 

KLASYFIKACJA WOJEWÓDZTW:

I miejsce         podlaskie        37 pkt.

II  miejsce       lubelskie          18

 

Tomasz Kamiński

 

Czytaj więcej o: MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W BADMINTONIE 07.04.2018 r. Ludwin

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w grze pojedyńczej i podwójnej dziewcząt i chłopców w badmintonie

Przejdź do -

CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY

Przejdź do -

ŚWIĘTO KOBIET W GCKIS

Przejdź do -